כשאתם מתכננים ובונים את בית חלומותיכם עצרו רגע והקדישו מחשבה לדבר החשוב ביותר עבורכם ועבור משפחתכם: ביטחון אישי. כי מעבר לריצוף היוקרתי, העיצוב הפונקציונלי והמטבח המפנק, מה שחשוב הוא שבסוף היום כל בני הבית יוכלו להניח ראש על הכרית ולהירדם בתחושה שהם מוגנים ובטוחים בביתם.

 

עם ניסיון של 18 שנה בתחום מערכות הפריצה, פיתחנו תפיסת אבטחה הבנויה על שיטת המעגלים. אבטחה זו מתאפיינת בגלאי וילון חיצונים מבית Venitem איטליה, המותקנים על משקופי החלונות, וגלאי וילון פנימיים סמויים המותקנים בחללי הבית. ייחודה של שיטה זו מאפשרת תנועה מלאה בכל שטחי הבית בזמן שהמערכת דרוכה ללא  הגבלה ומעניקה לבני המשפחה נוחות ואבטחה מרביים.

 

אנו מציעים מגוון רחב של מוצרים ואביזרים למערכות אזעקה, עם דגש על עיצוב מוקפד ורמת אמינות גבוהה. לשם כך, בחרנו עבורכם מוצרים בהתאמה עיצובית מגוונת, כגון: גלאים שקועים סמויים, קייבורדים מעוצבים שקועים תחת הטיח בכל צבע וגוון מקורי, צופרים חיצוניים מעוצבים של חברת Bentel איטליה וכו'.

 

דיפנד מתקינה את רכזות הפריצה של חברת  Paradoxקנדה - אחת משתי היצרניות הגדולות בעולם בתחום מערכות הפריצה, המתמחה במוצרים מעוצבים ברמת אמינות גבוהה. Paradox מאפשרת מבחר של רכזות פריצה ברמות שונות, החל בסדרת SP הבסיסית ועד לסדרת HD היוקרתית, גלאי נפח חיצוניים עם פטנט רשום ורמת אמינות גבוהה מאוד, קייבורד מגע שקוע בעיצוב מרהיב, יחידות תקשורת אלחוטיות וסלולאריות, מערכות IP עם אפליקציה ייעודית המאפשרת שליטה מלאה במערכת האזעקה עם מבחר אופציות: דריכה ונטרול מערכת האזעקה, נטרול זמני של גלאי תקול, קבלת אינדיקציה מלאה על מצב המערכת בזמן אמת - כולל תקלות, קבלת SMS ומייל במקרה של אזעקה ו/או תקלה מכל מקום בעולם בזמן אמת, התאמה מלאה לבית חכם - כולל הפעלה של תאורה, תריסים חשמליים, שערים חשמליים, מיזוג אוויר ודוד שמש. 

 

ייחודה של המערכת היא באפשרות לניטור בזמן אמת של כל הפרמטרים בבית הלקוח, דיווח למשרדי דיפנד  על תקלות וטיפולן המידי ללא התערבות מצד הלקוח, על ידי חיבור מרחוק לתיקון תקלות ושינויי הגדרות לבקשת הלקוח.

 

27982989_601664453514148_605440032804467

מערכות פריצה